Kıbrıs Gece Kulupleri

Lefkoşa Imparator Night Club: Kıbrıs ölçeğinde en iyi hizmet veren kulüplerden bir taneyiz. Muhteşem şovlar, muhteşem gösteriler yapılan bir adres arıyor iseniz Lefkoşa ImparatorNight Club sizin için en ideal olan adreslerden bir tanesiyiz. Sizi hiç ummadığınız düşüncelere götürüyoruz. Telefonla bizi aramanız durumunda sizi zevklerin en merkezine götüreceğiz.

Lipstick Night Club: Lipstick Night Club olarak geceleriniz bizim için son derece önem taşıyor. Bizim gece kulübümüze geldiğinizde geceleriniz aydınlanıyor.  Akla hayale gelmedik şovlar ile karşılıyorsunuz. Çok özel dansçı kızların gösterisi, fantezi de sınır tanımayan deneyimler, sınırsız eğlence için bizi telefonla aramanız yeterli. Rezervasyonunuzu yaptırın ve gelin farkı görün.

Miami Night Club: Kıbrıs gibi güzide olan ülkemize gelenlerin geldiklerinde uğramadan gitmemeleri gereken mekânların başında bizim olağanüstü şovları olan gece kulübümüz gelir. Son derece önemli ve özel etkinlikler, en kaliteli, en erotik geceler nerede derseniz Miami Night Club ismini verecek çok sayıda insan bulacaksınız. Gelin siz de farkı yaşayın. Ölümsüz bir geceniz olsun, aklınızdan asla çıkmayacak.

Sexy Lady Night Club: Karşınızda 2019 yılında zirveyi hedefleyen bir gece kulübü var. Çok iddialıyız. Bir gece kulübünden öte, size gecede cenneti vaat ediyoruz. Öyle gece etkinliklerimiz var ki daha önce neden gelmedim diye kendinize hayıflanacaksınız. Çok özel bir kulübümüz var. Geldiğinizde siz de göreceksiniz. İddia ediyoruz Sexy Lady Night Club 2019 senesinin yaz gecelerine damgasını vuracak.

Malışka Night Club: Malışka Night Club için söylenebilecek en önemli şey bizden özeli yok. Çok özel şovlar, çok güzel kızlar! Bu gece kulübünde yok yok. Aradığınız her şey bizim gece kulübümüzde sizleri bekliyor. Kıbrıs gecelerinde keyiflerine keyif katmak isteyenler için biçilmiş bir kaftan bizim adresimiz. İçki, özel kızlar, bizimle geceler bir başka ateşli. Çünkü burası Malışka Night Club.

Playboy Night Club: Adımız zaten çok şey anlatıyor. En ateşli gecelerin adresi burası. Biz de yok yok. Sadece Kıbrıs’ın değil, dünyanın da en iyi gece kulüplerinden bir tanesiyiz. Gelince siz de göreceksiniz. Uygun fiyat ve sınırsız eğlence için bize gelmeniz yeterli. Kıbrıs’ta en iyi hizmeti arayanlar için kapımız daima açık. Biz Playboy Night Club olarak sizin mutluluğunuzu kendimizin mutluluğu kadar önemsiyoruz.

Harem Night Club: Adresimiz, geceleri ile dünyanın en meşhur ülkeleri arasında bulunan Kıbrıs. Biz ise Harem Night Club olarak size Osmanlı haremleri ritüeli de dâhil başka âlemlere akmanıza vesile olacak etkinlikler sunuyoruz. Bu geceler başka. Telefon edip, yer ayırttıktan sonra geldiğiniz andan itibaren bizim gece kulübümüzden ayrılmak istemeyecek ve farkı hemen hissedeceksiniz.

Hanedan Night Club: Bazı gece kulüpleri tarih yazar. Bu gece kulübü de onlardan bir tanesi. Hanedan Night Club olarak iddialıyız! Başka hiçbir gece kulübünde olmayan etkinlikler yapıyoruz. Şovlarımız içinde ne ararsanız var. Muhteşem şovlar, zevkin tepe noktası. Eh daha ne olsun değil mi? Anlattıklarımızın eksiği var, fazlası yok.

Faraon Night Club: Faraon Night Club olarak gecelerinize talibiz. Geceleriniz bizimle çok daha eğlenceli. Çok daha güzel. Aradığınız daha önce hiçbir yerde görmediğiniz striptiz yapan kızlar ise işte o kızlar bizde. Hepsi birbirinden güzel ve alımlı olan kızlar ile içinizdeki ateş ortalığı kasıp kavuracak. Eğlencede level atlatan bir yeriz. Öyle böyle değil.

Mexico Night Club: Mexico Night Club olarak biz, en iyi hizmeti alabilmeniz için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Başka yerlerde bulamayacağınız çok sayıda etkinlik var. Bizimle geceler canlı. Mexico Night Club dünyanın farklı yerlerinden tüm eğlenceleri bünyesinde toplayan bir adres. Bizim gibisi hiçbir yerde yok. Üstelik bir telefon kadar uzağınızdayız.  Gelin unutulmaz bir gece yaşayın.

Doll’s Night Club: Doll’s Night Club olarak sizin için çok özel partnerler ile gecelerinizi renklendiriyoruz. İster kadın olun ister erkek, partneriniz ile gecenin nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir kulüp ile karşı karşıyasınız. Doll’s Night Club sizi zevkin doruğuna çıkaran, bir kere geldikten sonra asla ayrılmak istemeyeceğiniz bir adres. Geceleriniz bize emanet.

Tutti Frutti Night Club: Tutti Frutti Night Club olarak dünyada sizi cenneti vaat ediyoruz. Geceleriniz bize emanet. Öyle adrenali yüksek şovlar, özel partnerler var ki siz bile gecenin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Bir kere geldikten sonra da Tutti Frutti Night Club sizin vazgeçilmez mekânınız olacak. Yok böyle gece kulübü diyeceksiniz. Hadi hiç zaman kaybetmeden bizi arayın, hemen yerinizi ayırtın.

Tropicano Night Club: Tropicano Night Club deyince Kıbrıs’ta akan sular duruyor. Eğer bir Kıbrıs gecesinde zevkin en tepesine ulaşmak istiyor iseniz tek yapmanız gereken şey bizi aramanız. Size en yakışan partneri buluyor ve gecelerinizi ateşlendiriyoruz. Kıbrıs geceleri ve gece kulüpleri deyince en doğru adres Tropicano. Son derece özel ve heyecanlı.

Miss Me Night Club: Miss Me Night Club’a geldiğinizde daha önce hiç eğlenmediğinizi siz de görecek ve heyecanın adrenalinin zevkinde doruğa ulaşacaksınız. Gecelerimizde yok yok. Özel şovlar, çok özel dans gösterileri. Heyecansa heyecan. Zevk ise zevk. Kısaca her şey bizim gecelerimizde sizleri bekliyor. Gelin size Miss Me Night Club olarak başka bir âlemin kapısını açalım. Daha ne duruyorsunuz.

Romantik Night Club: Romantik Night Club, bir gece kulübünden çok daha fazlasıdır. Bir gece kulübü olarak beklediğinizden çok fazlasını veriyoruz. Sizlere zevkin doruğuna vuracağınız bir gece vaat ediyoruz. Bir kere gelince, bir daha başka yerlere gitmek istemeyeceksiniz. Alanımızda böyle de iddialıyız. Siz de Kıbrıs gecelerinin tadını çıkarmak isterseniz tek yapmanız gereken şey bizi ivedilikle aramanız o kadar.

Kiss Me Night Club: Buraya gelince bu da mı varmış diyeceğiniz çok sayıda özel program var. Sizin için bulduğumuz partner ile en ateşli geceler Kiss Me Night Club’ta sizi bekliyor. Daha önce hiç olmadığınız kadar zevkin doruğuna çıkacağınız ise kesin. Tüm bunlar ve size özel sürprizlerimiz için tek yapmanız gereken telefon numaralarımızdan bize ulaşmanız.

Kings Night Club: Kings Night Club için söylenecek çok şey var ama en önemlisi bir gece kulübünden çok daha fazlası olduğu. Kings Night Club adresine gelin. Farkı hissedin. Biz size bir gece kulübünden çok daha fazlasını sunuyoruz. Sınırsız eğlence sonsuz zevk. Size özel partner ile unutulmayacak, erotizmin tavan yaptığı bir akşam. Yok artık diyeceğiniz anda başka bir zevk-i ala.

Funky Night Club: Funky Night Club olarak bizim görevimiz gecelerinizi güzelleştirmek. O yorgun stresli geçen günlerinizden sonra biraz mola vermenizi, nefes almanızı sağlamak. Bunun için eğlence anlayışınızı değiştiriyor. Başka yerlerde bulamayacağınız şeyler sunuyoruz size. Bize ulaşmak ve gecelerinizi eşsiz kılmak için Funky Night Club telefonlarını arayarak yer ayırtmanız yeterli. Gelin felekten bir gün çalın.

Freedom Night Club: Freedom Night Club olarak adımız size özgürlük çağrıştırıyor değil mi? Evet, bizim hedefimiz özgürce geceler akmanızı sağlamak. Bunun için çok özel bir eğlence anlayışımız var. Kıbrıs 2019 senesinin en iddialı adresi olduğumuzu belirtmemiz lazım. Burası Freedom Night Club. Burası sizin için. Düşlerinizin ötesinde.

Kıbrısta Neler Var

Kıbrıs Gecelerinin Önemli Noktaları

Gece Kulupleri

Daha önce gidenler ise Kıbrıs gece hayatı zaten ne kadar renkli, ülkemizde olmayan pek çok farklı etkinlik var biliyor. Öncelikle şunu ifade etmek gerekir Kıbrıs gece hayatı ağırlıklı olarak adanın üç büyük kenti olan Girne, Lefkoşa ve Gazi Magosa şehirlerinde yoğunlaşıyor.

Kıbrıs Gece Hayatı

Daha önce gidenler ise Kıbrıs gece hayatı zaten ne kadar renkli, ülkemizde olmayan pek çok farklı etkinlik var biliyor. Öncelikle şunu ifade etmek gerekir Kıbrıs gece hayatı ağırlıklı olarak adanın üç büyük kenti olan Girne, Lefkoşa ve Gazi Magosa şehirlerinde yoğunlaşıyor.

Kiralık Araçlar

Mutlak müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuz diyerek, ister havayolu ile gelin, ister deniz yolu ile siz gelmeden yaklaşık yarım saat önce ultra lüks araçlarımız siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Hotel

Ülkemizden çok sayıda insanın tatillerde, bayramlarda gittiği Kıbrıs oteller deyince yine insanların akıl sınırlarını zorlayan çok sayıda otelin olduğu, kimilerinin bir yönü diğerlerinden daha öne çıktığı yerler. Sahili çok iyi olan da var. Casinosu ile göz dolduran, ya da yemekleri ile damak çatlatanlar da. Biz de hangi oteli neden seçmelisiniz ona değineceğiz.

Etkinlikler

Her ülkenin kendince bir yapısı, bir dokusu var. Kıbrıs ise dünyanın eğlenceleri ile öne çıkan bir Akdeniz adası. Adaya gelenlerin pek çoğu burada yer alan etkinlikler, eğlenceler için geliyor.

Kıbrıs etkinlikler noktasında iki ana eksende ilerliyor. Bunlardan ilki devlet kanallı olan etkinlikler, bir diğeri ise otellerde, gece kulüplerinde olan etkinlikler.

Kiralık Villalar

Kıbrıs villa kiralama tıpkı ülkemizde olduğu gibi yapılan bir kiralama metodudur. Kıbrıs kentinin muhtelif yerlerinde kiralama yapılabilmesi mümkündür ama burada ama uzun süreli, ama kısa süreli Kıbrıs villa kiralama olanağı mevcuttur.

× Katalog Talep Et