Kıbrıs Gece Kulupleri

Biyax Night Club

Sexy Lady Night Club

Karşınızda 2019 yılında zirveyi hedefleyen bir gece kulübü var. Çok iddialıyız. Bir gece kulübünden öte, size gecede cenneti vaat ediyoruz. Öyle gece etkinliklerimiz var ki daha önce neden gelmedim diye kendinize hayıflanacaksınız. Çok özel bir kulübümüz var. Geldiğinizde siz de göreceksiniz. İddia ediyoruz Sexy Lady Night Club 2019 senesinin yaz gecelerine damgasını vuracak.

Liprstick Nights Club

Malışka Night club

Malışka Night Club için söylenebilecek en önemli şey bizden özeli yok. Çok özel şovlar, çok güzel kızlar! Bu gece kulübünde yok yok. Aradığınız her şey bizim gece kulübümüzde sizleri bekliyor. Kıbrıs gecelerinde keyiflerine keyif katmak isteyenler için biçilmiş bir kaftan bizim adresimiz. İçki, özel kızlar, bizimle geceler bir başka ateşli. Çünkü burası Malışka Night Club.

İmparator Nights Club

Playboy Night club

Adımız zaten çok şey anlatıyor. En ateşli gecelerin adresi burası. Biz de yok yok. Sadece Kıbrıs’ın değil, dünyanın da en iyi gece kulüplerinden bir tanesiyiz. Gelince siz de göreceksiniz. Uygun fiyat ve sınırsız eğlence için bize gelmeniz yeterli. Kıbrıs’ta en iyi hizmeti arayanlar için kapımız daima açık. Biz Playboy Night Club olarak sizin mutluluğunuzu kendimizin mutluluğu kadar önemsiyoruz.

Biyax Night Club

Harem Night Club

Adresimiz, geceleri ile dünyanın en meşhur ülkeleri arasında bulunan Kıbrıs. Biz ise Harem Night Club olarak size Osmanlı haremleri ritüeli de dâhil başka âlemlere akmanıza vesile olacak etkinlikler sunuyoruz. Bu geceler başka. Telefon edip, yer ayırttıktan sonra geldiğiniz andan itibaren bizim gece kulübümüzden ayrılmak istemeyecek ve farkı hemen hissedeceksiniz.

Liprstick Nights Club

Hanedan Night Club

Bazı gece kulüpleri tarih yazar. Bu gece kulübü de onlardan bir tanesi. Hanedan Night Club olarak iddialıyız! Başka hiçbir gece kulübünde olmayan etkinlikler yapıyoruz. Şovlarımız içinde ne ararsanız var. Muhteşem şovlar, zevkin tepe noktası. Eh daha ne olsun değil mi? Anlattıklarımızın eksiği var, fazlası yok.

İmparator Nights Club

Faraon Night Club

Faraon Night Club olarak gecelerinize talibiz. Geceleriniz bizimle çok daha eğlenceli. Çok daha güzel. Aradığınız daha önce hiçbir yerde görmediğiniz striptiz yapan kızlar ise işte o kızlar bizde. Hepsi birbirinden güzel ve alımlı olan kızlar ile içinizdeki ateş ortalığı kasıp kavuracak. Eğlencede level atlatan bir yeriz. Öyle böyle değil.

× Katalog Talep Et